Info/kontakt

Udebliver avisen
Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Annonceafdelingen:
hv@lokalavisen.dk
Redaktion:
red-hv@lokalavisen.dk

Kasper Allermann, markedschef
Kasper.Allermann@lokalavisen.dk

Redaktion:
Peter Rasmussen, Journalist
Tlf: 3175 1301
Peter.Rasmussen@lokalavisen.dk

Mette Henriksen, Journalist
Tlf: 2333 1444
mette.henriksen@lokalavisen.dk

Rune Weitling, områderedaktør
Tlf: 3175 1339
rw@lokalavisen.dk

Annoncer:
Bente Gildberg, Mediekonsulent
Tlf: 2266 0764
bente.gildberg@lokalavisen.dk

Jette Dalgaard, mediekonsulent
Tlf. 3038 2861
jette.dalgaard@lokalavisen.dk

Peder Frydensbjerg, salgschef
Tlf. 2688 1303
peder.frydensbjerg@lokalavisen.dk

Daglig leder:
Malene Holm Patzer, Salgschef (Barsel)
mhp@lokalavisen.dk

Kontakt online salg:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Lokalavisen Haderslev
Rendebanen 13, 1.sal
6000 Kolding

Deadlines
Lokalavisen Haderselv: 

Korrekturannoncer og overflytningsannoncer:
fredag kl. 12.00
Mindre annoncer og rubrikannoncer:
fredag kl. 12.00
Opslagstavlen (private):
fredag kl. 10.00
Adviserede reproklare annoncer:
mandag kl. 13.00
Prisliste
Annonce
Forsiden netop nu
ANNONCER
Se flere